CZ DE US PL CH

  • Previous
  • Další

NATHALY

NATHALY.CZ

ZEŠTÍHLUJÍCÍ 3D KOMPLET TÍLKO + KALHOTKY Z BAMBUSOVÉHO VLÁKNA

ZEŠTÍHLUJÍCÍ 3D KOMPLET TÍLKO + KALHOTKY Z BAMBUSOVÉHO VLÁKNA

-

  • Cena: 489 Kč
  • Před slevou: 699 Kč
  • Sleva: 30%

3D bezešvý liftingový set s trojí silou stažení je vyroben tak, aby modeloval krásnou a sexy postavu. Perfektně stahuje problémové časti těla, jako jsou hýždě, boky, bříško. Zvedá prsa a navíc perfekně drží vzpřímenou a rovnou páteř. Je vyroben z bambusové pleteniny a proto zajišťuje pohodlné celodenní nošení. V tomto 3D setu se budete cítit a vypadat opravdu dobře!

Důležité upozornění! Omezený počet kusů, akce platí do vyprodání zásob.

 

Velikost Hmotnost, pas, hýždě
S/M: 42 - 57 kg, 60 - 70 cm v pase, 82 - 96 cm hýždě
L/XL: 57 - 83 kg , 71 - 81 cm v pase, 96 - 107 cm hýždě

 

 

složení: 88% bambus, 12% spandex

 

Pletenina vyrobená z bambusu je na dotek jemná podobně jako hedvábí a na pokožku působí velmi příjemně. Díky tvaru vláken je oblečení hladké, pohodlné a nepodléhá obrušování.
Prádlo má 3-4x větší savost než bavlna. Bambusové vlákno saje a odpařuje pot tak, že pokožku nevysouší, ale přebytek potu vždy spolehlivě odvede. Udržuje tak na pokožce přirozené prostředí. Oblečení se nelepí na pokožku ani v největších vedrech nebo při náročném sportování.


Prádlo dýchá, zahřívá i chladí. Díky své mikrostruktuře zůstává přírodní bambusové vlákno v horkém počasí o 2-3 stupně chladnější než bavlna a naopak - v chladnu příjemně zahřívá. Tyto termoregulační vlastnosti jsou porovnatelné se synteticky vyráběnými vlákny, ze kterých se vyrábí funkční prádlo pro sportovní užití. Stejná mikrostruktura vlákna zajišťuje také vysokou prodyšnost materiálu.


Materiál je přirozeně antibakteriální a antistatický. Na bambusových farmách roste bambus na rozdíl od bavlny bez používání jakýchkoliv pesticidů či umělých hnojiv, které následně dráždí pokožku. Zřídkakdy je napaden škodlivým hmyzem či nemocemi. Vědci z tokijské univerzity našli v bambusu složku zvanou „bamboo kun", která má přirozené antibakteriální a bakteriostatické vlastnosti, které tuto rostliny chrání před bakteriemi a plísněmi. Testy prokázaly, že díky této složce má přírodní bambusové vlákno stejné vlastnosti jako sama rostlina a přítomnost bambusového vlákna dokáže zničit až 70% nežádoucích bakterií. Naše sportovní oblečení je tak vysoce rezistentní vůči zápachu i při dlouhodobém nošení. Tuto unikátní vlastnost má vlákno i po 50 vypráních.

 


 

 

 

CENA V EURO: 28

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení