CZ DE US PL CH

  • Previous
  • Další

NATHALY

NATHALY.CZ

TERMO PONOŽKY BAMBOO FIBRE 3PÁRY

TERMO PONOŽKY BAMBOO FIBRE 3PÁRY

3 PÁRY!!! HIT 2014

  • Cena: 150 Kč
  • Před slevou: 167 Kč
  • Sleva: 10%

ANTIBAKTERIÁLNÍ, PROTIPLÍSŇOVÉ A ANTIZÁPACHOVÉ ZDRAVOTNÍ TERMO PONOŽKY BAMBOO FIBRE, JSOU VELMI PŘIJEMNÉ A JEMNÉ DÍKY 95% BAMBUSOVÉHO VLÁKNA  A ZDRAVOTNÍ GUMĚ, KTERÁ NIKDE NETLAČÍ A NEZNEMOŽŇUJE PROKRVENÍ NOHOU.

SKVĚLÝ DÁREK!

3 páry v balení mix barev

 

CENA PRO SLOVENSKO: cca 5,3€

 

- komfort a jemnost materiálu. Pletenina vyrobená z bambusu je na dotek jemná podobně jako hedvábí a na pokožku působí velmi příjemně. Díky tvaru vláken je oblečení hladké, pohodlné a nepodléhá obrušování.

- funkční ponožky, které mají 3-4x větší savost než bavlna. Bambusové vlákno saje a odpařuje pot tak, že pokožku nevysouší, ale přebytek potu vždy spolehlivě odvede. Udržuje tak na pokožce přirozené prostředí. Oblečení se nelepí na pokožku ani v největších vedrech nebo při náročném sportování.

- přirozeně antibakteriální a antistatické funkční ponožky z bambusového vlákna. Na bambusových farmách roste bambus na rozdíl od bavlny bez používání jakýchkoliv pesticidů či umělých hnojiv, které následně dráždí pokožku. Zřídkakdy je napaden škodlivým hmyzem či nemocemi. Vědci z tokijské univerzity našli v bambusu složku zvanou „bamboo kun", která má přirozené antibakteriální a bakteriostatické vlastnosti, které tuto rostliny chrání před bakteriemi a plísněmi. Testy prokázaly, že díky této složce má přírodní bambusové vlákno stejné vlastnosti jako sama rostlina a přítomnost bambusového vlákna dokáže zničit až 70% nežádoucích bakterií. Naše sportovní oblečení je tak vysoce rezistentní vůči zápachu i při dlouhodobém nošení. Tuto unikátní vlastnost má vlákno i po 50 vypráních.

složení: 95% bambusové vlákno, 3% poly, 2% lycra

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení