CZ DE US PL CH

  • Previous
  • Další

NATHALY

NATHALY.CZ

Denní a noční clona do auta Clona Clear View

Denní a noční clona do auta Clona Clear View

-

  • Cena: 245 Kč
  • Před slevou: 490 Kč
  • Sleva: 50%

Jízda autem během příjemného slunečného dne zní skvěle, ale pokud cestujete proti slunci, může to být mimořádně frustrující zážitek. Tradiční clony v autech ne vždy dokáží blokovat sluneční paprsky, a pokud ano, tak částečně na úkor výhledu na cestu.
S clonou Clear View se vyhnete prudkému brzdění a dostatečně brzy spatříte překážky na cestě - tato praktická sklápěcí clona proti slunci během sekundy zastaví škodlivé záření.

-

Clona Clear View je užitečný pomocník, který rozptyluje světlo a zář a zaručí vám dobrý výhled na cestu. Zaručuje mnohem jasnější výhled přes přední sklo auta v nepříznivých podmínkách, když vám slunce svítí přímo do očí nebo když prší, je mlha nebo sněží.

Clonu jednoduše připnete pomocí klipsu na běžnou sluneční clonu v autě. Černá clona chrání před sluncem, oranžová je určená na noc, kdy zabrání oslnění reflektory protijedoucích vozidel. Rozptyluje světlo a zvyšuje komfort vaší jízdy.

-

 

S clonou se vyhnete prudkému brzdění a dostatečně rychle si všimnete překážek na cestě – tato úžasná praktická sklápěcí clona proti slunci během sekundy zastaví oslňující paprsky.

 

CENA PRO SLOVENSKO CCA 10€

 

 

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení